Logo Gmina Gózd - Oficjalny serwis internetowy

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 8542
W sumie: 109583

Archiwum newsów, strona 57

Obrazek dla news_1117

KOMUNIKAT

22.10.2020

Dyrekcja Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że "z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, i w związku z zaliczeniem powiatów obsługiwanych przez PT Radom tj. radomskiego i szydłowieckiego do tzw. strefy czerwonej,  mając na uwadze dobro beneficjentów i pracowników KRUS-u, wprowadzono następujące rozwiązania: Ograniczona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów w Placówce Terenowej w Radomiu - do odwołania. Do Państwa dyspozycji pozostają

więcej

Obrazek dla news_1112

Spis rolny – bezpieczeństwo ludzi i danych to priorytet!

16.10.2020

Trwający Powszechny Spis Rolny to wyjątkowy czas próby dla statystyki publicznej. Aktualnie najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa rachmistrzom i rolnikom w czasach pandemii. Nie zapominamy również o gromadzonych danych. Ze względu na stan zagrożenia zdrowotnego Centralne Biuro Spisowe wstrzymało na początku października możliwość kontaktów bezpośrednich rachmistrzów spisowych w gospodarstwach rolnych. Jednak ze względu na 

więcej

16.10.2020

„W życiu ważny jest nie triumf, lecz walka. Rzeczą istotną nie jest zwyciężać, lecz umieć toczyć zwycięski bój” – to motto uroczystości otwarcia nowej sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Klwatce Królewskiej.

Zaczęło się niewinnie od marzeń uczniów, rodziców, nauczycieli. Potem… był „bój”. Dziś wiemy – „bój” zwycięski. Trwał długo, ale wytrwałość i zaangażowanie osób go toczących oraz ich wiara w to, że jeśli się chce, bardzo chce, to wszystko można, sprawiły, że powstał piękny i nowoczesny, a przy tym bezpieczny obiekt sportowy. Obiekt pozwalający nauczycielom wychowania fizycznego w pełni realizować podstawę programową, uczniom umożliwiający podnoszenie sprawności fizycznej i rozwijanie sportowych pasji.

więcej

Obrazek dla news_1108
Obrazek dla news_1106

INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ CIEPŁA. PRZYJMIJ ANKIETERA

09.10.2020

Szanowni Państwo, informujemy, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczęliśmy obowiązkową inwentaryzację indywidualnych źródeł ciepła na terenie naszej gminy. W najbliższych dniach do Waszych drzwi zapukają zatem ankieterzy, którzy poproszą Was o dane dotyczące m.in.: źródła ciepła tj. rodzaju kotła grzewczego, w tym jego mocy, sprawności cieplnej, roku produkcji, ilości rocznego zużycia paliwa oraz ewentualnych planów związanych ze zmianą źródła ogrzewania lub z termomodernizacją budynku. Liczymy bardzo na Państwa przychylność i chęć współpracy, tym bardziej, że inwentaryzację musimy przeprowadzić dosyć szybko, bo do 10 listopada br. Poświęćcie więc, Drodzy Mieszkańcy, ankieterom kilka minut swojego cennego czasu. Aby wypełnienie ankiety poszło sprawnie, prosimy Was o wcześniejsze przygotowanie niezbędnych ww. informacji. Podpowiadamy, że najszybciej znajdziecie je Państwo na tabliczce znamionowej umieszczonej na kotle grzewczym, ewentualnie w jego dokumentacji.

więcej

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Paweł Dziewit</strong></p>

Paweł Dziewit

Przyjęcia interesantów:

wtorek godz. 9:00 - 12:00 i 15:30 - 16:30

Urząd Gminy Gózd

ul. Radomska 7
26-634 Gózd
tel./fax: 48 320-20-97
e-mail: gmina@gozd.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.