Logo Gmina Gózd - Oficjalny serwis internetowy

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 11400
W sumie: 142545

PROW 2014-2020

Gmina Gózd realizuje inwestycję współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego  Programem w zakresie  operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – tytuł operacji: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Klwatka królewska, gmina Gózd”.

 

 

 

 

Gmina Gózd realizuje inwestycję współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego  Programem w zakresie  „Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – tytuł operacji: „Zagospodarowanie terenu przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Kłonów, gmina Gózd”.

 

 

 

Gmina Gózd realizuje inwestycję współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego  Programem w zakresie  „Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – tytuł operacji: „Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Gózd, gmina Gózd”.

 

 

Gmina Gózd realizuje następujące inwestycje współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych  z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” typ operacji: „Gospodarka wodno-ściekowa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Klwatka Królewska, gmina Gózd” w tym: „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Klwatka Królewska – ZADANIE II – etap I” oraz „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Klwatka Królewska – ZADANIE III – etap II”.

 

 

 

 

                                                                                

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 

Gmina Gózd realizuje następujące inwestycje współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych  z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020:

 

6. Przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Gózd, gmina Gózd

 

5. Przebudowa budynku remizy strażackiej z przystosowaniem pomieszczeń na świetlicę wiejską w miejscowości Kłonówek, gmina Gózd

 

4. Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Małęczyn – ul. Wschodnia, ul. Zachodnia i ul. Ziembickiego na terenie gminy Gózd

Zakres robót obejmuje wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej składającej się z dwóch warstw z mieszanek mineralno-asfaltowych na odcinkach:

- ul. Wschodnia – 230 m

- ul. Zachodnia – 423 m

- ul. Ziembickiego – 490 m

 

3. Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kiedrzyn, gmina Gózd

Zakres robót obejmuje wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej składającej się z dwóch warstw z mieszanek mineralno-asfaltowych na odcinku  1350 m.

 

2. Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Gózd – ul. Czarnecka, gmina Gózd

Zakres robót obejmuje wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej składającej się z dwóch warstw z mieszanek mineralno-asfaltowych na odcinku  333 m.

 

1. Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Drożanki, gmina Gózd

Zakres robót obejmuje wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej składającej się z dwóch warstw z mieszanek mineralno-asfaltowych na odcinku  700 m.

 

Cel operacji: Ułatwienie dostępu do miejsc użyteczności publicznej  poprzez przebudowę ww. dróg gminnych na terenie gminy Gózd.

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Paweł Dziewit</strong></p>

Paweł Dziewit

Przyjęcia interesantów:

wtorek godz. 9:00 - 12:00 i 15:30 - 16:30

Urząd Gminy Gózd

ul. Radomska 7
26-634 Gózd
tel./fax: 48 320-20-97
e-mail: gmina@gozd.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.