Logo Gmina Gózd - Oficjalny serwis internetowy

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 8526
W sumie: 109567

Archiwum newsów, strona 54

Obrazek dla news_1154

Ponad 100 tysięcy złotych na sprzęt do nauki zdalnej

11.12.2020

W ramach projektu „Zdalna szkoła +” realizowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa,  gmina Gózd otrzymała dofinansowanie na zakup laptopów wraz z oprogramowaniem dla nauczycieli, uczniów, w tym z rodzin wielodzietnych. Umowę o powierzenie grantu podpisano 24.07.2020 r. 

Przyznany grant przeznaczono na zakup 42 laptopów, które następnie przekazano do gminnych placówek oświatowych, tj.: do Zespołu Szkół w Goździe, Publicznej Szkoły Podstawowej w Małęczynie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Kuczkach- Kolonii, Publicznej Szkoły Podstawowej w Klwatce Królewskiej, Publicznej Szkoły Podstawowej w Kłonówku-Kolonii i Publicznej Szkoły Podstawowej w Podgórze.

więcej

Obrazek dla news_1153

Bądź blisko tego, co ważne

11.12.2020

Aby otrzymywać - natychmiast i bezpłatnie - na telefon komórkowy i stacjonarny ważne informacje związane z życiem gminy Gózd, wystarczy zarejestrować się w bazie: https://www.alcetel.pl/gozd/W przypadku, gdy osoby już zarejestrowane w międzyczasie zmieniły numer telefonu komórkowego bądź zrezygnowały z telefonu stacjonarnego, a chcą dalej otrzymywać komunikaty o tym, co ważne lub niebezpieczne, powinny zarejestrować się ponownie. Zachęcamy.

więcej

Obrazek dla news_1152

Zaszczep w sobie odporność i zahamuj transmisję...

10.12.2020

W związku z planowaną na początek przyszłego roku narodową akcją bezpłatnych szczepień na Covid-19, Gminny Ośrodek Zdrowia w Goździe zobowiązany jest do przygotowania informacji dotyczącej liczby osób gotowych poddać się temu szczepieniu. Dlatego też prosimy, aby zainteresowani przyjęciem szczepionki, już teraz zapisywali się w Ośrodku Zdrowia (telefonicznie) bądź u sołtysów. Pacjenci zdrowi będą szczepieni w Ośrodku po wcześniejszym umówieniu wizyty. Pacjenci niepełnosprawni, samotni i w podeszłym wieku, jeśli wyrażą takie życzenie, zostaną zaszczepieni w swoim domu. W tym celu dojedzie do nich zespół szczepiący w osobach lekarza i pielęgniarki. Pamiętajmy, że

więcej

Obrazek dla news_1151

Ponad 6 milionów zł z Funduszu Inwestycji Lokalnych dla gminy Gózd

09.12.2020

To największe jak dotychczas wsparcie, jakie otrzymaliśmy od Rządu RP. Rzeczą niezwykle istotną jest fakt, iż jest ono bezzwrotne, a pozyskane środki pozwolą nam zrealizować kilka bardzo ważnych dla rozwoju naszej gminy inwestycji.

W ramach finansowego wsparcia:

  • Wybudujemy stację uzdatniania wody w miejscowości Grzmucin,
  • Wybudujemy kanalizację sanitarną w miejscowościach: Kuczki i Kuczki-Kolonia, Gózd – Osiedle Karszówka, Niemianowice i Klwatka Królewska,
  • Przebudujemy drogę gminną nr 350105W Kuczki-Kolonia-Gózd-Karszówka.

Samorząd Gminy Gózd dziękuje panu premierowi Mateuszowi Morawieckiemu za dostrzeganie potrzeby rozwoju gmin wiejskich, a także parlamentarzystom PiS ziemi radomskiej na czele z panem Markiem Suskim za okazaną pomoc i wszelkie działania podejmowane na rzecz gmin naszego regionu.

więcej

Obrazek dla news_1129

Nowa strategia rozwoju gminy Gózd. Zabierz głos

05.11.2020

Szanowni Mieszkańcy, Centrum Profilaktyki i Reedukacji Atelier z Krakowa na zlecenie naszego Urzędu przygotowuje „Strategię Rozwoju gminy Gózd na lata 2021-2030”. W związku z tym prosimy Państwa o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY, która będzie pomocna przy jej opracowywaniu. Poprzez przygotowany specjalny link, mają Państwo możliwość wypełnienia ankiety w swoim domu za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.

więcej

Obrazek dla news_1148

Spraw, by czyjeś święta były piękniejsze

24.11.2020

Szanowni Mieszkańcy, Urząd Gminy w Goździe wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej corocznie organizował wigilię dla osób samotnych i starszych. Niestety w tym roku, z przyczyn dla wszystkich oczywistych, wigilijne spotkanie się nie odbędzie. Nie oznacza to jednak, że osoby najbardziej potrzebujące pozostawiamy  samym sobie. Tym razem, wspólnie z pomysłodawcą – panem Łukaszem Tuzimkiem oraz przewodniczącym Rady Gminy Gózd panem Marcinem Linowskim, przeprowadzamy akcję zbiórki produktów żywnościowych i chemicznych, które trafią w postaci paczek do seniorów, osób samotnych i znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

Ponieważ już wielokrotnie pokazaliście Państwo, że jesteście wrażliwi na potrzeby innych, mamy więc tę śmiałość, by zwrócić się do Was z prośbą o wsparcie także tej akcji. Jeżeli możecie i tym razem otwórzcie Swoje serca, i podzielcie się z innymi tym, co niezbędne i podstawowe. Dzięki Wam, czyjeś święta mogą być piękniejsze.

Artykuły żywnościowe (długoterminowe), chemiczne, a także artykuły plastyczne i drobne zabawki dla dzieci możecie Państwo dostarczać do świetlicy wiejskiej w Goździe w godz. 10:00 – 18:00 do dnia 15 grudnia br.

więcej

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Paweł Dziewit</strong></p>

Paweł Dziewit

Przyjęcia interesantów:

wtorek godz. 9:00 - 12:00 i 15:30 - 16:30

Urząd Gminy Gózd

ul. Radomska 7
26-634 Gózd
tel./fax: 48 320-20-97
e-mail: gmina@gozd.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.