Logo Gmina Gózd - Oficjalny serwis internetowy

Zespół Szkół w Goździe

 

  

Z E S P Ó Ł   S Z K Ó Ł   W  G O Ź D Z I E

Samorządowe Przedszkole

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka 

z oddziałami gimnazjalnymi

 

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ W GOŹDZIE

mgr Sławomir Czyż - nauczyciel dyplomowany - historia, informatyka

WICEDYREKTOR PSP im. J.  Korczaka w Goździe

  mgr Joanna Trybuł - nauczyciel dyplomowany - edukacja wczesnoszkolna, logopedia

WICEDYREKTOR PG im. K.K. Baczyńskiego w Goździe

  mgr Alina Wosztyl - nauczyciel dyplomowany - matematyka

 

 tel. 048/384-04-08

e-mail: psp.gozd@interia.pl

e-mail: gimnazjumgozd@o2.pl

www.zsgozd.pl

 

K A D R A   P E D A G O G I C Z N A

w roku szkolnym 2017/2018

 

mgr Dominika Łącka  – edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika, nauczyciel kontraktowy

mgr Anita Król - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel mianowany

mgr Aneta Molenda - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy

mgr Magdalena Wilk  - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel mianowany

mgr Anna Okoń  -  edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel mianowany

mgr Jolanta Skiba  -  edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany

mgr Ilona Kotlimowska - przyroda, oligofrenopedagogika, wdż, biologia, wych. fizyczne, nauczyciel dyplomowany

mgr Katarzyna Lipiec - język polski, historia, plastyka, muzyka, biblioteka, nauczyciel dyplomowany

mgr Magdalena Barszcz - język angielski, nauczyciel dyplomowany

mgr Agnieszka Kopyt  - język polski,  historia, nauczyciel dyplomowany

 

mgr Leszek Porczyński  -  wychowanie fizyczne, nauczyciel mianowany

mgr Anna Szczęsna  -  informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, nauczyciel dyplomowany

mgr Alina Kawińska  - wychowanie fizyczne, nauczyciel dyplomowany

ks. Robert Kuropieska - religia, nauczyciel dyplomowany

mgr Joanna Chołuj  - historia, wiedza o społeczeństwie, nauczyciel dyplomowany

mgr Dorota Wasiak - zajęcia artystyczne, plastyka, muzyka, nauczyciel dyplomowany

mgr Dorota Góralska - język polski, etyka, świetlica szkolna, nauczyciel dyplomowany

mgr Katarzyna Mazur - język polski, edukacja plastyczna i muzyczna, nauczyciel dyplomowany 

mgr inż. Małgorzata Jabłońska - matematyka, chemia, przedsiębiorczość, nauczyciel dyplomowany

mgr Bernadeta Siczek - matematyka, oligofrenopedagogika, nauczyciel dyplomowany

mgr Magdalena Nadowicz - język polski, historia, oligofrenopedagogika, nauczyciel dyplomowany

mgr Alfreda Zimałka - historia, wiedza o społeczeństwie, nauczyciel dyplomowany

mgr Renata Jędraszek - chemia, edukacja dla bezpieczeństwa, nauczyciel mianowany

mgr Anna Popławska - język angielski, nauczyciel mianowany

mgr Katarzyna Wiśniewska - język angielski, nauczyciel mianowany (urlop macierzyński)

mgr Paweł Gregorczyk - geografia, przyroda, zajęcia komputerowe, nauczyciel dyplomowany

mgr Agnieszka Świgoń - fizyka, informatyka, zajęcia techniczne, nauczyciel dyplomowany

mgr Edyta Miernik - biologia, nauczyciel dyplomowany

mgr Dorota Łakota - religia, nauczyciel dyplomowany

mgr Marek Dorociński - język niemiecki, nauczyciel mianowany (urlop)

mgr Anna Szczepanowska - wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie, nauczyciel mianowany

mgr Anna Kowalska - biblioteka, język polski, informatyka, nauczyciel dyplomowany

mgr Monika Chustecka - Pająk - pedagog, nauczyciel mianowany (urlop macierzyński)

mgr Ewelina Adach - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy

mgr Bernadeta Krupa - język niemiecki, nauczyciel dyplomowany, zastępstwo za p. M. Dorocińskiego

mgr Anna Wójcicka - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy

mgr Krzysztof Leśniewski - wychowanie fizyczne, nauczyciel mianowany

mgr Ilona Czaplik - świetlica szkolna, nauczyciel kontraktowy

mgr Ewelina Bednarczyk - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy

mgr Ewelina Bukowska - edukacja wczesnoszkolne, nauczyciel kontraktowy

mgr Ilona Gruszczyńska - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy

mgr Emilia Szymczak-Kopyt - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy

mgr Emil Ekert - język angielski, zastępstwo za p. Wiśniewską, nauczyciel stażysta

mgr Beata Włodarczyk-Balary - pedagog, zastępstwo za p. M. Pająk, nauczyciel kontraktowy

mgr Beata Mąkosa - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy

mgr Beata Wrześniak - matematyka, nauczyciel kontraktowy, zastępstwo za p. M. Jabłońską 

 

PERSONEL OBSŁUGI

 

p. Mariola Stanios 

p. Agnieszka Tęcza

p. Aneta Nawara

p. Ewa Waniek

p. Jolanta Stępień

p. Joanna Mikołajczyk

p. Kamila Opiela

p. Małgorzata Gregorczyk

p. Anna Zielińska

p. Monika Stawczyk

p. Marianna Skalska

p. Teresa Woźniak

p. Krystyna Płaza

p. Janusz Molendowski

p. Roman Kiraga

p. Waldemar Jarosz

 

 

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Paweł Dziewit</strong></p>

Paweł Dziewit

Przyjęcia interesantów:

wtorek godz. 9:00 - 12:00 i 15:30 - 16:30

Urząd Gminy Gózd

ul. Radomska 7
26-634 Gózd
tel./fax: 48 320-20-97
e-mail: gmina@gozd.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.