Logo Gmina Gózd - Oficjalny serwis internetowy

Zespół Szkół w Goździe

W skład  Z E S P O Ł U   S Z K Ó Ł wchodzi:

Samorządowe Przedszkole

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Goździe

 oraz

 Publiczne Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Goździe

 

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ W GOŹDZIE

mgr Sławomir Czyż

WICEDYREKTOR PSP im. J.  Korczaka w Goździe

  mgr Joanna Trybuł

WICEDYREKTOR PG im. K.K. Baczyńskiego w Goździe

  mgr Alina Wosztyl

 

 tel. 048/384-04-08

 

e-mail: psp.gozd@interia.pl

e-mail: gimnazjumgozd@o2.pl

www.zsgozd.pl

K A D R A   Z E S P O Ł U   S Z K Ó L  w  G O Ź D Z I E

w roku szkolnym 2016/2017

 

1. mgr Dominika Łącka  – edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy

2. mgr Anita Kluś - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy

3. lic. Aneta Molenda - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy

4. mgr Magdalena Wilk  - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel mianowany

5. mgr Anna Okoń  -  edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel mianowany

6. mgr Jolanta Skiba  -  edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany

7. mgr Joanna Trybuł  -  edukacja wczesnoszkolna, logopeda, nauczyciel dyplomowany

8. mgr Dorota Adamska  -  edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany

9. mgr Wiesława Deja -  edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany (urlop zdrowotny)

10. mgr Katarzyna Lipiec  - język polski, historia,  plastyka, muzyka, biblioteka, nauczyciel dyplomowany

11. mgr Ilona Kotlimowska - przyroda, wychowanie fizyczne

12. mgr Magdalena Barszcz  - język angielski, nauczyciel mianowany

13. mgr Agnieszka Kopyt  - język polski,  historia, nauczyciel dyplomowany

14. mgr Leszek Porczyński  -  wychowanie fizyczne, nauczyciel mianowany

15. mgr Anna Szczęsna  -  informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, nauczyciel dyplomowany

16. mgr Alina Kawińska  - wychowanie fizyczne, nauczyciel dyplomowany

17. mgr Małgorzata Jabłońska -  matematyka, nauczyciel dyplomowany

18. ks. Robert Kuropieska - religia, nauczyciel dyplomowany

19. mgr Joanna Chołuj  - historia, wiedza o społeczeństwie, nauczyciel dyplomowany

20. mgr Dorota Wasiak - zajęcia artystyczne, plastyka, muzyka, nauczyciel dyplomowany

21. mgr Dorota Góralska - język polski, etyka, nauczyciel dyplomowany

22. mgr Katarzyna Mazur - język polski, biblioteka, nauczyciel dyplomowany (urlop zdrowotny)

23. mgr Alina Wosztyl - matematyka, nauczyciel dyplomowany (urlop zdrowotny)

24. mgr Bernadeta Siczek - matematyka, oligofrenopedagogika, nauczyciel dyplomowany

25. mgr Magdalena Nadowicz - język polski, historia, oligofrenopedagogika, nauczyciel dyplomowany

26. mgr Alfreda Zimałka - historia, wiedza o społeczeństwie, nauczyciel dyplomowany

27. mgr Renata Jędraszek - chemia, edukacja dla bezpieczeństwa, nauczyciel mianowany

28. mgr Anna Popławska - język angielski, nauczyciel mianowany

29. mgr Katarzyna Wiśniewska - język angielski, nauczyciel mianowany (urolp macierzyński)

30. mgr Paweł Gregorczyk - geografia, przyroda, zajęcia komputerowe, nauczyciel dyplomowany

31. mgr Agnieszka Świgoń - fizyka, informatyka, zajęcia techniczne, nauczyciel dyplomowany

32. mgr Edyta Miernik - biologia, nauczyciel dyplomowany

33. mgr Dorota Łakota - religia, nauczyciel dyplomowany

34. mgr Marek Dorociński - język niemiecki, nauczyciel mianowany (urlop bezpłatny)

35. mgr Anna Szczepanowska - wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie, nauczyciel mianowany

36. mgr Anna Kowalska - biblioteka, język polski, informatyka, nauczyciel dyplomowany

37. mgr Monika Chustecka - Pająk - pedagog, nauczyciel mianowany

38. mgr Ewelina Kluś - religia, nauczyciel kontraktowy

39. mgr Ewelina Adach - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy

40. mgr Marlena Adach - język angielski, nauczyciel kontraktowy (zastępstwo za Katarzynę Wiśniewską)

41. mgr Ilona Czaplik - świetlica, nauczyciel kontaktowy

42. mgr Ewelina Bednarczyk - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel kontraktowy

43. mgr Anna Wójcicka - nauczyciel oddziału przedszkolnego, stażysta

 

PERSONEL OBSŁUGI

1.  Jolanta Stępień - sekretarka

2.  Anna  Zielińska - inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

3.  Mariola Stanios - szef kuchni

4.  Aneta Nawara - kucharz

5. Borowiecka Urszula - pomoc kuchenna

6.  Agnieszka Tęcza - intendent

7.  Małgorzata Gregorczyk - sprzątaczka

8.  Monika Stawczyk - sprzątaczka

9.  Marianna Skalska - sprzątaczka

10.  Krystyna Płaza - sprzątaczka

11. Gregorczyk Bogusława - sprzątaczka

12. Mikołajczyk Joanna - sprzątaczka

13. Waniek Ewa - sprzątaczka

14.  Janusz Molendowski - konserwator budynku i urządzeń szkolnych

15. Kiraga Roman - konserwator

16.  Waldemar Jarosz - dozorca

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Paweł Dziewit</strong></p>

Paweł Dziewit

Przyjęcia interesantów:

wtorek godz. 9:00 - 12:00 i 15:30 - 16:30

Urząd Gminy Gózd

ul. Radomska 7
26-634 Gózd
tel./fax: 48 320-20-97
e-mail: gmina@gozd.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.