Logo Gmina Gózd - Oficjalny serwis internetowy

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 17120
W sumie: 67054

News

News zdjęcie id 695

Paweł Dziewit - Wójt Gminy Gózd dziękuje Wyborcom

25.10.2018

 

 

 

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Gózd

 

     Na wstępie pragnę Wam serdecznie podziękować za liczny udział w wyborach samorządowych w dniu 21 października br.

     Dziękuję szczególnie tym, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i oddali na mnie swój głos. Państwa wybór jest dla mnie szczególnym wyróżnieniem i potwierdzeniem mojej wiary w to, że w naszej Gminie ciągle możliwe są zmiany na lepsze. Dziękuję także tym z Państwa, którzy nie poparli mojej osoby, bo dzięki temu wiem, co muszę jeszcze uczynić, aby efektywniej zarządzać gminą, i  aby zyskać również Wasze zaufanie.
 

Drodzy Wyborcy,

     Wyrażona przez Was wola dobrej kontynuacji i nadzieja na lepsze jutro - zobowiązuje. Dołożę wszelkich starań, aby moje obowiązki wykonywać sumiennie i należycie, a danego mi zaufania nie zawieść. Obiecuję pracować najlepiej jak potrafię, by spełnić Państwa oczekiwania. Wierzę, że poprzez swój wybór, daliście również sobie, Drodzy Państwo, szansę na współuczestnictwo w dobrej kontynuacji. Tej szansy nie możemy zmarnować.
Poparcie, jakie od Państwa otrzymałem świadczy o tym, że doceniliście Państwo moje działania w minionej kadencji. Taki wynik zobowiązuje i dodaje energii do jeszcze wydajniejszej pracy. To także wyraz zaufania jakim obdarzacie moją osobę, dlatego jestem pewien, że przez następne pięć lat nie zawiodę Was i w dalszym ciągu, w możliwie szerokim zakresie, realizował będę potrzeby i oczekiwania społeczności naszej gminy.
Za wszelkie uwagi, sugestie, przejawy serdeczności oraz wsparcie, którego doświadczałem podczas minionej kadencji, jak również w trakcie kampanii przedwyborczej, składam serdeczne i szczere podziękowania.
     Gratuluję również wszystkim radnym wybranym do Rady Gminy Gózd na kadencję 2018-2023, życząc zarówno im, jak i sobie dobrej współpracy oraz wzajemnego szacunku, zrozumienia, umiejętności osiągania kompromisu i wiary w to, że praca na rzecz równomiernego rozwoju gminy warta jest szczególnego zaangażowania i poświęcenia.
Jestem pełen nadziei, że przez kolejne pięć lat w atmosferze konstruktywnej dyskusji, będziemy podejmować najlepsze dla naszej społeczności decyzje. Dużą rolę odegra tu wsparcie wybranych przez Państwa radnych, którym podobnie jak mnie leży na sercu Wasze dobro i dobro naszej Małej Ojczyzny. Jestem pewien, że również oni zrobią wszystko, aby nie zawieść Państwa oczekiwań.


Z wyrazami szacunku
Paweł Dziewit
Wójt Gminy Gózd

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Paweł Dziewit</strong></p>

Paweł Dziewit

Przyjęcia interesantów:

wtorek godz. 9:00 - 12:00 i 15:30 - 16:30

Urząd Gminy Gózd

ul. Radomska 7
26-634 Gózd
tel./fax: 48 320-20-97
e-mail: gmina@gozd.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.